הרב בני – ארז

שאלות ותשובות

עקב עומס פניות וכוונה אמיתית לעזור לכל הקהל שצריך את עזרתנו, פתחנו פלטפורמה לשאלות ותשובות כדי לתת מענה לשאלות שחוזרות על עצמן בפניות אלינו. לאחר בקשות רבות וטעמי נוחות – הכנו גרסה קולית של השאלות ותשובות.

"הרב בני, אתה משיח?"

לא. לא ולא. אני לא משיח, אני בן אדם פשוט מחולון שקיבל מהקב"ה מתנה אדירה ונדירה שעוזרת לי להתבונן אל תוך נשמתם של אנשים ולהבין מאיפה ולמה הגיע הבעיה שלהם. אני לא המשיח ולא שום דבר, בן אדם פשוט מחולון שעושה את הכי טובה שלו לעזור לאנשים.

"הרב בני, אתה מכשף?"

לא קרוב לזה. אני משמש ככלי, כצינור בין אנשים שנמצאים במצוקה ולקב"ה. יכולת ההתבוננות שלי מאפשרת לי לראות בבירור למה המצוקה קרתה ואיך אפשר להיפטר ממנה ביעילות ובמהירות.

"לעבור אצלכם תהליך עולה כסף?"

אנחנו עמותה, העבודה שלנו היא לעזור לאנשים. אנחנו מריצים תשתיות באזורינו ובאינטרנט שעולות כסף ותרומות עוזרות לנו להמשיך ולהתקיים. אנחנו גובים מחיר סמלי לתהליך אבל כמובן שזהו לא הפאקטור ולא מה שיקבע עם יהיה בנינו קשר ונוכל לעזור לכם או לא. במידה וכסף היא בעיה, בהשארת הפרטים לפניה ציינו כך ונציגינו יבחנו זאת.

"ראיתי שרשום שהרב כלום ושום דבר?"

כן. הרב הינו בחור פשוט, שעבר המון בחיים שלו, אבל בשורה התחתונה לא בחור עסיקם מצליח ולא הרב הכי מהולל שיש. הוא כלום ושום דבר, כיזה לא הוא שעוזר לכל האנשים שבהים אליו לתהליך, הוא בסך הכל משתמש צינור לקב"ה לראות מצב ספציפי של מישהו ולעזור במה שאפשר. 

"צריך לחזור בתשובה בשביל העזרה שלכם?"

לא, אנחנו לא עושים הבדל בין יהודים חרדים או חילוניים.

"איך אני יודע שאתם באמת תוכלו לעזור לי במצב שלי?"

אנחנו לא מתחייבם לפתרון ספציפי משמיים, אנחנו עושים תא ההכי טוב שלנו לעזור, מכו שעשינו למאות אנשים ב3 שנים האחרונות. 

  1. ראו קצת המניסים שכבר קרו פה
  2. אנחנו לא ארגון עסקי, אנחנו רוצים לעזור, אם אתם סקפטיים – לא חייב, הכל בסדר (:

"בני, אתה בכלל רב?"

בישראל בשביל להיקרא רב צריך לעבור הסמכה מיוחדת. אין לי אותה, על הנייר – אני לא רב. אני גם בכלל לא רציתי שיקראו לי רב, אבל צדיקים גגדולים ממנו אמרו לי שאם קהילה מאמינה וגדולה של מעל 10,000 איש קוראים לי רב – לא לקחת את זה מהם.

"בני, למה אתה לא נפגש עם אנשים?"

בהפטרה נמצאת הברכה הרב אינו צריך להיפגש עם אנשים ולפיכך הוא יכול לטפל גם בנשים, אינו צריך לראות את הפנים של אנשים, קל בחומר של נשים ויכול לטפל במגוון אוכלוסיות מרחוק. זה מקבל על הטיפול ובופך אותו להרבה יותר נגיש

יש לכם עוד שאלות?

פנו אלינו בטופס פה ונשמח לעזור בכל דבר!